STICKERART ВІД LIEBHERR: МИСТЕЦТВО ЩЕ НІКОЛИ НЕ БУЛО СТИЛЬНІШИМ

07.05.2017

Liebherr CNst 4813 — комбінований холодильник-морозильник у стильному дизайні StickerArt

Новий комбінований холодильник-морозильник Liebherr у стильному дизайні зі стікерів StickerArt — це абсолютний тренд. Ексклюзивна модель, що випускається в обмеженому обсязі, дозволить вам прикрасити свій інтер’єр стильною та яскравою деталлю.

Під час прогулянки вулицями будь-якого великого міста, майже завжди можна помітити стильні наклейки, що нанесені на монотонні фасади будівель та на зворотні сторони дорожніх знаків. За допомогою них вуличні художники змінюють міський простір, додаючи до нього яскраві кольори і часто висвітлюючи соціальні проблеми. Мода на стікери розповсюджується не лише на стіни, вона стала засобом самовираження для мото- та автолюбителів, велосипедистів, користувачів ноутбуків і всіх тих, хто бажає виділити свою улюблену річ за допомогою нібито простих наклейок. Для всіх цінителів такого дизайну, компанія Liebherr підготувала ексклюзивну модель під назвою CNst 4813 StickerArt. Вперше вона була показана під час виставки споживчої електроніки IFA 2017 у німецькій столиці, яка відома своїм активним стріт-арт напрямком.

Модель Liebherr CNst 4813 оснащена вбудованими ручками

Модель StickerArt надзвичайно приваблива, вона продовжує давню традицію компанії Liebherr по створенню ексклюзивних моделей, які стають яскравими акцентами, що привертають увагу на будь-якій кухні. Пригадайте нашу рекламну кампанію «Створи свій дизайн холодильника», в якій міг взяти участь кожен і розробити власний дизайн ідеального приладу. Більш дорослі прихильники бренду Liebherr, мабуть, пам’ятають наші моделі “Rizzi” та “Brito”, розроблені однойменними дизайнерами.

CNst 4813 на стенді Liebherr під час виставки IFA 2017

 

З моделлю StickerArt Ви креативно прикрасите Вашу кухню чи офіс. Цей оригінальний об’єкт привертає увагу у буквальному сенсі цього слова, і Ви знову і знову відкриватиме нові цікаві деталі. До речі, для нанесення постійного декору яскравих кольорів на двері холодильника та полегшення їх очищення використовується високоякісний процес сублімаційного друку. Це забезпечує особливу яскравість фарб, легкість очищення та довгий термін служби.

Переваги сублімаційного друку:

  •  Края плівки не відстають від поверхні
  •  Відсутність відшарування
  • Відсутність вицвітання
  • Стійкий до УФ-випромінювання
  • Стійкий до хімікатів

Холодильник StickerArt – це симбіоз стильного дизайну та передових технологій охолодження. Він не тільки прикрасить вашу кухню, але й забезпечить оптимальні умови для зберігання продуктів.