Правильне заморожування продуктів в морозильній камері.

05.05.2017

 

Правильне заморожування продуктів в морозильній камері.

 

 

Заморожувати свіжі овочі, фрукти, ягоди і зелень в домашніх умовах не складно. Досить правильно підготувати продукти, запастися відповідною тарою і встановити оптимальний температурний режим в морозильній камері. У будь-який час року у вас буде під рукою вітамінний перекус, свіжа начинка для пирогів і десертів, а також готовий набір для приготування супу, борщу або гарніру.

Що можна заморожувати? Заморожувати можна будь-які продукти. Головне, щоб овочі, фрукти і ягоди були стиглі і без пошкоджень. Краще всього заздалегідь визначити, для чого вони будуть використані. Це дозволить їх правильно підготувати для заморожування.

Як підготувати продукти перед заморожуванням? Перед заморожуванням крупні продукти краще всього подрібнити. Їх можна порізати, натерти на терку або навіть приготувати з них пюре. 

Як підготувати морозильну камеру? У морозильній камері Liebherr активуйте функцію Superfrost за 5-6 годин до закладки продуктів. Таким чином у відділенні максимально знизиться температура. Продукти будуть швидко заморожені і максимально збережуть корисні речовини.

Яке приладдя потрібне для заморожування? Підготуйте піддон для заморожування, контейнери або пакети для зберігання. У піддоні можна розкласти подрібнені фрукти і овочі або цілі ягоди. Після заморожування продукти пересипьте в контейнери або пакети для заморожування. Контейнери вибирайте з невисокими бортами, до 10 см. Пакети наповнюйте продуктами до 1 кг Оптимально розділити запаси на порції для використання за один раз.

Як зберігати запаси в морозильній камері? Зберігайте запаси в морозилці не більше року. Обов'язково підписуйте пакети і контейнери. На стікере вкажіть вміст тари і дату закладки.

Як розморожувати? Розморожувати продукти краще всього в холодильнику. При повільній разморозке добре зберігається форма продукту. Увечері дістаньте заморожений продукт, покладіть його в холодильне відділення і вранці він буде готовий. Повторно заморожувати ягоди, фрукти, зелень і овочі не рекомендується.

Заморожування ягід. Ягоди можна заморожувати цілком, пересипавши цукром, в сиропі або у вигляді пюре. Цілі ягоди взимку можна додавати в кашу, варити компот або їсти просто так. Ягоди, пересипані з цукром або в сиропі, підійдуть як начинка для пирогів або десертів. А з ягідного пюре вийде чудове морозиво!

Щоб ягоди зберегли свою форму, їх необхідно заморожувати на піддоні. У морозильних скринях Liebherr є спеціальний піддон для заморожування ягід. Якщо немає спеціального піддону, можна узяти пластиковий рознос або одноразові тарілки.

Заздалегідь вимийте, висушите і переберіть ягоди. М'які ягоди, такі як полуниця або малина, рівномірно розкладете по поверхні піддону. Щільніші, такі як вишня, черешня або смородина, можна морозити відразу в пакеті або контейнері. Заморожування ягід в морозильній камері при мінімальній температурі займає всього декілька годин.

 

Заморожування фруктів 

Фрукти можна заморожувати цілком, половинками, дрібно нарізаними або перетертими в пюре. Для заморожування цілком краще вибирати дрібні плоди. По можливості їх необхідно очистити від кісточок або насіння. Цілі фрукти або нарізані великими шматочками можна використовувати для перекушувань або домашньої випічки. Дрібно нарізані фрукти підійдуть для компота.

 

Заздалегідь вимийте, висушите і переберіть фрукти. Заморожувати їх можна відразу в спеціальних пакетах для заморожування або пластикових контейнерах. Пакети для заморожування герметично закривають і займають значно менше місця, чим контейнери.

Заморожування овочів і зелені

 Заморожувати можна сезонні овочі на зиму і ті, що є у продажу весь рік. Помідори, кабачки, перець, кукурудза, цвітна капуста, брокколі і баклажани підійдуть для приготування всіляких гарнірів. З моркви, буряка, лука і зелені можна робити заготовки для борщу або супу.

 Перед заморожуванням овочі і зелень необхідно промити, просушити подрібнити залежно від їх подальшого вживань – нарізувати або натерти на терку. Дрібні плоди можна заморозити цілком. За бажанням овочі можна термічно обробити - трохи бланширувати або запекти до напівготовності. Перед заморожуванням продукти необхідно повністю охолодити.

Зберігайте заморожені овочі в пакетах або контейнерах. Для зберігання зелені в морозильних камерах холодильників Liebherr з системою Nofrost серії GN є спеціальний відділ.

Перед приготуванням страви морожені овочі і зелень розморожувати не обов'язково. Як правило, заготівку відразу опускають в киплячу воду, бульйон або кладуть на сковороду.